Quanzhou Niceway Imp & Exp Co., Ltd

Meie ajalugu

Quanzhou Niceway Imp & Exp CO., LTD. asub ilus linn - Quanzhou Asutati 2012. aastal.

img1.png

meie Factory

Meie tehas nimi on Quanzhou Juyi kotid ja juhtudel co., Ltd. mis asub Huian maakond, Meie tehas on 10000 ruutmeetrit ja töötajaid ümber 150persons.

img2.png

Meie toode.

  Meie ettevõte on spetsialiseerunud valmistamiseks seljakott, reisikott, piknik kott, baby, jahuti kotti, kaubanduskeskused, käru kott, sülearvuti kotti ja nii edasi.  

img3.png

toote taotlemine

Meie tooted kasutatakse välistingimustes, kool, kaubanduskeskus, reisimine ja nii edasi.

meie tunnistus

iso证书.png

tootmisseadmedimg4.pngimg5.png
img6.pngimg7.png


tootmise Turg

Meie aastane toodang võime jõuab 15,000,000pcs. Ülekaalukalt on meie tooted on eksporditud Euroopas, Põhja-Ameerikas, Austraalias, Kesk-Idas, Jaapanis ja teistes riikides ja piirkondades. Oleme võitnud hea maine meie välismaal ja kodutarbijatele.


meie teenus

Nõuame äritegevust idee "arengut, innovatsiooni, krediidi- ja teeme praktilisi äri" ja põhimõtte "andekad inimesed kõigepealt, kvaliteet, innovatsioon, parim teenindus, klient on Jumal". Niceway püüab eesmärgiks "kvaliteedi ellujäämine, areng, pakkudes kõrge hinne ja kvaliteetset teenust klientidele". Loodame siiralt, et luua pikaajaline ja koostöösuhteid teid ja luua win-win tulemus. . Me toome teile kvaliteetseid tooteid, konkurentsivõimelised hinnad, õigeaegse ja suurepärane klienditeenindust. Sucess TULEB NEED kena viis! NICEWAY WITH YOU eduga!