Quanzhou Niceway Imp & Exp Co., Ltd

Peamised tooted:

1. Bag tööstus : seljakott, kooli kott, lõuna kott, Pliiats kott, reisikott, Trolley kott, Messenger kott, Tote kott,

Ostukott, sülearvuti kott, jahedam kott, rihmakott, rihma kott, Sling kott

2. Keraamikatööstus : kruus, lauanõud, kodumasinad, keraamika kunst ja käsitöö, igapäevaseks kasutamiseks mõeldud portselanist esemed, keraamika tass,

Mündipank, sisekujundus, Pepperi ja soola loksuti, Valentinepäeva kruusEttevõtte profiil


Our bag factory png

Meie koti tehas

Quanzhou Niceway Imp & Exp CO, LTD. asub kaunis linnas - Quanzhou.Our firma asutati 2012. Meie tehase nimi on Quanzhou Juyi kotid ja juhtudel co., Ltd. mis asub Huian maakonnas, meie tehas on 10000 ruutmeetrit ja töötajad umbes 150persons.

Meie ettevõte on spetsialiseerunud seljakoti valmistamise, reisikoti, piknikukoti, beebikotti, jahuti kotti, ostukotti, käru kotti, sülearvuti kotti ja nii edasi. Meie aastane tootmisvõimsus ulatub 15 000 000 tk. Tänaseks on meie tooted eksporditud Euroopasse, Põhja-Ameerikasse, Austraaliasse, Kesk-Ida, Jaapanisse ja teistesse riikidesse ja piirkondadesse. Oleme võitnud meie välismaiste ja kodumaiste klientide hea maine.


Our Ceramics factory.jpg

Meie keraamika tehas

Meie keraamika tehas on igapäevane portselanist toode kõrgtehnoloogiaga. Asutatud mai 2001, registreeritud kapitali RMB 1,5 miljonit, meie tehas hõlmab ala 60mu (tootmispindala üle 30 000 ruutmeetrit). Rohkem kui 800 töötajat, meie aastane toodangu väärtus on RMB 30 miljonit ja meie aastane tootmisvõimsus on 20 miljonit tükki.

Meie peamised tooted on cartoon kruusid, puuviljad komplektid, magnetid, õhukindel purgid ja väikesed käsitöö, mida müüakse nii kodu-kui välisturgudel. 2004. aasta novembris oleme läbinud ISO9001: 2000 sertifikaadi. Meie pikaajaline arengustrateegia on loovus, täiuslik kvaliteet ja brändi turundus.

Meie tooted on uuenduslikud disain ja hea kvaliteediga. Hea kvaliteet, valge, läbipaistev ja heledalt klaasitud kui meie unikaalne omadus. Ettevõtte eesmärgiga täita lepingulisi ja stressiandmeid, tervitame siiralt sõpru kogu maailmas ärikoostöö eesmärgil.


Meie tunnistus:

Koti kohta: meil on Disney sertifikaat, BSCI sertifikaat, Walmart sertifikaat, ISO sertifikaat

Keraamika kohta: meil on kotti detailid, terviseohutuse sertifikaat, kvaliteedisertifikaat, SGS-sertifikaat


Meie teenus

Nõuame äritoimingute idee "areng, innovatsioon, krediit ja praktiline tegevus" ning põhimõte "andekate inimeste esimene, kvaliteet, innovatsioon, parim teenindus, klient on Jumal".

"Easyway" püüab saavutada "ellujäämise, arendamise, klientide kõrgekvaliteedilise teeninduse kvaliteedi" eesmärki.

Loodame siiralt, et loome teiega pikaajalisi ja koostööalaseid suhteid ning lootes win-win tulemust. Toome teile kvaliteetseid tooteid, konkurentsivõimelisi hindu, õigeaegset kohaletoimetamist ja suurepärast klienditeenindust. SUCESS PEAB VÕIB NICE WAY! NICEWAY SINUGA SUCESS!